Проект “Жити заново”

Докладніше про проект

Мета проекту - “Посилити сильних”. Люди, які знаходять в собі сили завжди йти вперед, хто має непорушні цінності, кому вистачає енергії збудувати нове життя своїй сім’ї та допомогти сусідній – вони надихають та подають найкращий приклад іншим.

Заплановано три хвилі соціальних кампаній: “Луганськ”, “Донецьк”, “Слов’янськ”. Стартував перший етап “Луганськ”. В проекті приймали участь переселенці з Луганська, які почали нове життя в інших містах України.

Засобом реалізації є візуальна соціальна реклама, що розміщується на білл-бордах, сіті-лайтах, відео-бордах, а також в метро та маршрутках. Міста: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів (де знаходиться найбільша кількість вимушено переміщених осіб). Термін: 1 місяць. Початок: 5 лютого 2015. Ідея нашого проекту реалізована рекламною агенцією “Master AD”. Всі рекламні плоскості надані безкоштовно операторами по всій Україні. Дякуємо всім організаціям-партнерам за безоплатну допомогу у здійсненні цього проекту!

Подібний проект було реалізовано у Франції під час хвилі емігрантів. Для їхньої підтримки Єлисейські Поля були заставлені постерами з фотографіями переселенців, які вже змогли збудувати нове життя для себе та своїх сімей в новій країні та показували таким чином приклад.

Приховати

Що ти можеш отримати?

Якщо будеш думати, що люди в твоїй країні, всі “свої”, що немає “наших” і “ваших”? Є просто “мої люди”, “мій народ”. Що всі ми схожі, тому що нам однаково не подобається, коли нам погано, боляче чи одиноко, і подобається, коли ми відчуваємо себе коханими, коли нам затишно, і хтось завжди чекає.

Так, якщо ти хочеш щось зробити з безсонням, виплакатися або просто поговорити про те, що наболіло, можеш з 9:00 до 21:00 звернутися за психологічною консультацією на гарячу лінію "Допомога": 0800-503-102

І все ж таки, що ти отримаєш, якщо зможеш уявити, що кожному потрібна робота, що приносить гроші, а краще - і гроші, і радість водночас? Немає різниці між мною і тобою. Іноді людина має сумнів, що ця робота - найкраще, що у мене є зараз, а іноді відразу щастить з новою роботою. Ніхто не любить, коли затримують зарплатню, і всі люблять, коли можуть приносити додому більше грошей. Ми в цьому теж однакові – хочемо ліпшого.

Звичайно, ти можеш подзвонити та знайти роботу для себе через Центр зайнятості вільних людей: (067) 507-09-30, (066) 500-35-75, (093) 167-37-81.

Проте, що ти отримаєш, якщо припустиш, що схід і захід - це лише сторони світу, і немає ніяких кордонів? Що немає “тих” та “інших”? А є сусіди, друзі або рідні. В наших сім’ях є далекі й близькі родичі, ті, хто розумніший, і ті, хто “на хист небагатий” :). Ті, хто заробляє більше, і ті, хто ділиться частіше. Хтось більш грубий і жорсткий, а хтось добрий і ніжний, хтось красивіший, хтось талановитіший, а у когось - двійнята. В кожній сім’ї можна знайти і тих, і тих.

Державний інформаційний ресурс для сімей вимушено переміщених осіб - 101.

Так що ж ти отримаєш? Що буде, якщо виявиться, що ніхто нічого тобі не винен, і ніколи не настане той день, коли все само впаде тобі на голову, і нарешті всі обставини складуться для тебе правильно. А якщо не відбувається нічого, до чого ти сам не докладаєш зусилль? Коли ти даєш хабаря - його беруть, і корумпованість системи зберігається. Коли ти не наполягаєш на своїх правах, в разі їхнього порушення, ти підтримуєш тих, хто продовжує це робити. Ти впливаєш на кожну мить свого життя; у жінок ростуть вуса; людина смертна, - це факти, - в деякі речі не хочеться вірити, але це правда. Можна переступати через правду, тому що іноді так швидше, простіше і “всі так роблять”. А можна кожну дію робити свідомо.

Можна проконсультуватися щодо проблеми порушення прав і свобод з юристами DonbasSOS - 0 800 30 911 0 або VostokSOS - (050) 823-77-02, (098) 808-81-93, (093) 295-18-27.

Ми різні, але ми однакові. Так що ти отримаєш?